NAŠE TITULY

NOVINY KRAJE

Noviny Kraje jsou informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele krajůkterý vychází na 8-16 stranách novinového papíru. Noviny Kraje jsou distribuovány každý měsíc přímo do poštovních schránek domácností v nákladu 420 000 ks výtisků.  

Více o titulu

PRAHA

ČTRNÁCTKA

Měsíčník Čtrnáctka je tradiční radniční zpravodaj zaměřený na obyvatele městské části Prahy 14. V každém vydání najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění v této městské části, kulturní a sportovní přehled, aktuality ze škol, rozhovory se zajímavými osobnostmi, spoustu praktických informací a různé soutěže.

Čtrnáctka vychází pravidelně každý měsíc na 32 stranách v nákladu 22 500 výtisků.

KLÍČ

Klíč je tradiční radniční zpravodaj zaměřený na obyvatele městské části Prahy 11. V každém vydání najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění v této městské části, co nového v politice, kulturní a sportovní přehled, aktuality ze škol, rozhovory se zajímavými osobnostmi, spoustu praktických informací a různé soutěže.

Klíč vychází pravidelně každý měsíc na 32 stranách v nákladu 41 000 výtisků.

MÍSTNÍ NOVINY 9

Místní noviny 9 jsou informačním zpravodajem zaměřeným na obyvatele městských částí Praha 9 a Praha 18. V každém vydání najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění v této městské části, co nového v politice, kulturní a sportovní přehled, aktuality ze škol, rozhovory se zajímavými osobnostmi, spoustu praktických informací a různé soutěže.

Místní noviny 9 vychází pravidelně každý měsíc na 8–16 stranách v nákladu 44 000 výtisků. Jsou distribuovány zdarma do schránek domácností na Praze 9 a Praze 18 a a k dispozici ve stojanech na poliklinikách Prosek a Vysočany a na Úřadu městské části Praha 9.

OSMIČKA

Osmička je tradiční radniční zpravodaj pro obyvatele městské části Praha 8 – Bohnice, Čimice, Troja, Kobylisy, Střížkov, Libeň a Karlín. V každém vydání najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění na radnici, novinky ve školství a ze sportu, zdravotní a sociální péče, rady o bezpečnosti, kulturní přehled, pozvánky na různé akce a soutěže o ceny.

Osmička pravidelně vychází na 48 stranách leštěného časopisového papíru, z nichž až 20 % mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb, v nákladu 64 200 výtisků.

Osmička je distribuována zdarma každý měsíc přímo do poštovních schránek obyvatel Prahy 8 – Bohnice, Čimice, Troja, Kobylisy, Střížkov, Libeň a Karlín.

STŘEDOČESKÝ KRAJ

NOVINY KRAJE - MĚLNICKO + PRAHA-VÝCHOD (SEVER) 

NOVINY KRAJE – MĚLNICKO + PRAHA-VÝCHOD (SEVER)  je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele okresu Mělník. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění v komunální politice, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

NOVINY KRAJE – MĚLNICKO + PRAHA-VÝCHOD (SEVER)  vychází pravidelně na 8–16 stranách novinového papíru.

NOVINY KRAJE - MLADOBOLESLAVSKO

NOVINY KRAJE – MLADOBOLESLAVSKO je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele okresu Mladá Boleslav. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve kraji, rozhovory se zajímavými osobnostmi, pravidelné tematické stránky, mapuje uplynulý kalendářní měsíc i očekávané události. Je roznášen zdarma do schránek domácností v okresu Mladá Boleslav a je k dispozici ve stojanech v Klaudiánově nemocnici, které jsou umístěny na hlavní recepci a na urgentním příjmu.

NOVINY KRAJE – MLADOBOLESLAVSKO vychází pravidelně na 8–12 stranách novinového papíru.

BOLESLAVAN

Boleslavan je magistrátní zpravodaj statutárního města Mladá Boleslav, obsahově zaměřený na jeho obyvatele.

V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění ve městě, na zastupitelstvu, najdete zde informace z kultury i historie města, kalendář akcí a zajímavosti z města. Boleslavan vychází pravidelně na 48 stranách novinového papíru.

Boleslavan je distribuován každý měsíc zdarma přímo do schránek obyvatel Mladé Boleslavi a na distribučních místech v celkovém nákladu 22 200 výtisků.

KLAUDIÁNOVA  NEMOCNICE

Magazín Klaudiánova nemocnice je informační dvouměsíčník obsahově zaměřený na klienty a návštěvníky Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Je distribuován do čekáren nemocnice a na detašovaná pracoviště a návštěvníci se v něm dočtou o novinkách a dění v nemocnici i mimo ní. Součástí časopisu je i podrobná mapa areálu s přehledem oddělení, rubriky, které se týkají vašeho zdraví a nových metod v medicíně podaných srozumitelnou formou.

Magazín Klaudiánova nemocnice vychází v počtu 5 800 výtisků na 90g křídovém papíře se 150g křídovou obálkou o rozměru A5.

 

ČESKOBRODSKÝ ZPRAVODAJ 

Českobrodský zpravodaj je radniční měsíčník zaměřený na obyvatele města Český Brod. V časopisu si přečtete o aktuálním dění na Českobrodsku, přináší lokální informace, kulturní a sportovní přehled, kalendář akcí na celý měsíc. Součástí časopisu bývají také soutěže pro všechny věkové skupiny čtenářů.

Českobrodský zpravodaj vychází pravidelně na 48–72 stranách křídového papíru.

Českobrodský zpravodaj je distribuován zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel v Českém Brodě a okolí v nákladu 3 100 výtisků.

PLZEŇSKÝ KRAJ

PLZEŇSKÝ ROZHLED

Plzeňský rozhled je tradiční regionální měsíčník plzeňského regionu, obsahově zaměřený na obyvatele Plzně, Rokycan, Tachova, Stříbra a okolí. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o dění na Plzeňsku, novinky z politiky, servisní informace, kulturní přehled a společenské akce. Nechybí zde sportovní přehled a různé zajímavosti.

Plzeňský rozhled vychází pravidelně na 32–80 stranách novinového papíru, na nichž mohou jednotliví inzerenti prezentovat své výrobky a služby, v nákladu 70 000 výtisků.

Plzeňský rozhled je distribuován každý měsíc zdarma do poštovních schránek obyvatel plzeňského regionu a na distribuční místa.

ROZHLED 

Rozhled je tradiční regionální měsíčník klatovského regionu, obsahově zaměřený na obyvatele Klatov, Domažlic a okolí. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky o dění na Klatovsku a Domažlicku, novinky z politiky, servisní informace, kulturní přehled a společenské akce. Nechybí zde sportovní přehled a různé zajímavosti.

Klatovský Rozhled vychází pravidelně na 32–80 stranách novinového papíru, na nichž mohou jednotliví inzerenti prezentovat své výrobky a služby.

Klatovský Rozhled je distribuovaný zdarma do schránek a na distribuční místa každý měsíc. Vychází v nákladu 60 000 výtisků.

JIHOČESKÝ KRAJ

ROZHLED JIŽNÍ ČECHY 

Rozhled Jižní Čechy je informační měsíčník, obsahově zaměřený na obyvatele Českých Budějovic, Tábora, Prachatic, Strakonic, Vimperku, Blatné, Vodňan, Milevska a Týna nad Vltavou. Součástí jednotlivých vydání jsou informace o aktuálním dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní a sportovní přehled a spousta dalších zajímavostí.

Rozhled Jižní Čechy vychází pravidelně na 16–32 stranách novinového papíru, které mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Rozhled Jižní Čechy je pravidelně každý měsíc distribuován zdarma do schránek obyvatel Českých Budějovic, Tábora, Prachatic, Strakonic, Vimperku, Blatné, Vodňan, Milevska a Týna nad Vltavou v nákladu 30 000 výtisků.

NOVINY TÁBORSKÉ RADNICE

Noviny táborské radnice jsou tradičním zpravodajem města Tábor, obsahově zaměřeným na obyvatele Tábora. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky orientované na aktuální dění města Tábor, informace z jednotlivých odborů města, kulturní přehled, servisní info, názory zastupitelů, zprávy ze společnosti i informace z místního sportu.

Noviny táborské radnice vychází pravidelně na 16 stranách recyklovaného papíru, inzerenti mohou využít k prezentaci svých výrobků a služeb poslední stranu (zadní obálku).

Noviny táborské radnice jsou distribuovány každý měsíc zdarma do poštovních schránek obyvatel Tabora a na infocentrum v nákladu 17000 ks.

ZPRAVODAJ MĚSTA PÍSKU

Zpravodaj města Písku je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Pískukterý vychází na 16 stranách. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve kraji, rozhovory se zajímavými osobnostmi, pravidelné tematické stránky, mapuje uplynulý kalendářní měsíc i očekávané události.

Zpravodaj města Písku je distribuován každý měsíc přímo do poštovních schránek domácností  v nákladu 14700  výtisků. 

ZPRAVODAJ MĚSTA STRAKONICE

Zpravodaj města Strakonice je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Strakonice. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve městě, články z dění komunální politiky, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

Zpravodaj města Strakonice vychází pravidelně na 16 stranách.

Zpravodaj města Strakonice je distribuován každý měsíc přímo do poštovních schránek obyvatel města Strakonice v nákladu 10 800 výtisků.

ŽURNÁL KRÁSNÉ ČLÁNKY

Žurnál je tradiční nezávislý měsíčník pro Jindřichohradecký region, obsahově zaměřený na obyvatele Jindřichova Hradce, Třeboně, Nové Bystřice, Stráže nad Než., Kardašovy Řečice, Deštné, Jarošova nad Než., Nové Včelnice, Strmilova, Studené, Kunžaku, Starého města pod Landštejnem, Slavonic…

Časopis přináší regionální témata a také nabídky místních firem a živnostníků včetně nekomerční řádkové inzerce.

Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění ve městě a o místním zastupitelstvu, zprávy ze společnosti, přehled kulturních akcí, informace o sportu, křížovka a další zajímavosti z regionu.

 

KARLOVARSKÝ KRAJ

KRAJSKÉ LISTY 

Krajské listy jsou zpravodajem Karlovarského kraje obsahově zaměřeným na jeho obyvatele. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky zaměřené na dění v Karlovarském kraji a okolí, zajímavosti ze společnosti a kulturní přehled, sportovní servis, další praktické informace a soutěže o ceny.

Krajské listy vychází pravidelně každý měsíc na 8 stranách novinového papíru a formátu, z nichž 2 strany mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Krajské listy jsou distribuovány každý měsíc přímo do poštovních schránek obyvatel celého Karlovarského kraje v nákladu 132 000 výtisků.

KARLOVARSKÉ RADNIČNÍ LISTY 

Karlovarské radniční listy jsou tradičním radničním zpravodajem města Karlovy Vary. Součástí listů jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění a problematice města, kulturní, sportovní přehled a pozvánky na akce, seriál kalendárium a různé soutěže.

Karlovarské radniční listy vychází pravidelně na 32 stranách leštěného časopisového papíru. Karlovarské radniční listy jsou distribuovány každý měsíc zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel Karlových Varů v nákladu 26 000 výtisků a na stojany s výtisky na frekventovaných místech (divadlo, kino, informační centra apod.), kde jsou k dispozici kolemjdoucím.

SLAVKOVSKÝ ZPRAVODAJ

Slavkovský zpravodaj je radniční časopis obsahově se zaměřující na obyvatele města Horní Slavkov. Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění na městském úřadě a ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní a sportovní přehled, praktické informace, různá oznámení a blahopřání, pozvánky na akce.

Slavkovský zpravodaj vychází pravidelně na 16 až 20 stranách lesklého křídového papíru, součástí kterých může být i prezentace výrobků a služeb jednotlivých inzerentů.

Slavkovský zpravodaj je distribuován každý měsíc zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel města Horní Slavkov v nákladu 2 700 výtisků.

ÚSTECKÝ KRAJ 

 

MOSTECKÉ LISTY

Mostecké listy jsou tradiční radniční noviny statutárního města Most obsahově zaměřené na jeho obyvatele.

Součástí novin jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění z místního zastupitelstva, aktuality z kulturního světa, informace z místního sportu, praktické informace a nechybí křížovka o ceny. Mostecké listy jsou pravidelně vydávány na 32 stranách běleného novinového papíru, z nichž až 4 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci výrobků a služeb.

Mostecké listy jsou distribuovány každý měsíc přímo do poštovních schránek obyvatel města Mostu v nákladu 31 500 výtisků.

ZPRAVODAJ MĚSTA DĚČÍN

Zpravodaj města Děčín je radniční čtrnáctideník obsahově zaměřený na obyvatele statutárního města Děčín.

Součástí zpravodaje jsou pravidelné rubriky informující o aktuálním dění ve městě Děčín, praktické informace, rozhovory se zajímavými lidmi, kulturní a sportovní přehled, pozvánky na různé akce. Zpravodaj města Děčín vychází pravidelně na 16 stranách lesklého papíru, z nichž až 5 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Zpravodaj města Děčín je distribuován pravidelně každých čtrnáct dní přímo do poštovních schránek obyvatel města Děčín v nákladu 26 000 výtisků.

ŽÍT TEPLICE

Servisní, zpravodajský, komunitní magazín. Tematické strany a rubriky: zprávy, gastronomie, práce, byznys, komunity, kulturní přehledy, servis. Jiné možnosti klientské prezentace: PR sdělení, sdělení v článku, medailon, soutěže, kupóny.

Magazín Žít Teplice vychází v nákladu 29 000 výtisků a je distribuován zdarma do schránek obyvatel města Teplice a na distribučních místech.

ŽÍT ÚSTÍ

Servisní, zpravodajský, komunitní magazín. Tematické strany a rubriky: zprávy, gastronomie, práce, byznys, komunity, kulturní přehledy, servis. Jiné možnosti klientské prezentace: PR sdělení, sdělení v článku, medailon, soutěže, kupóny.

Magazín Žít Ústí vychází v nákladu 49 000 výtisků a je distribuován zdarma do schránek obyvatel města Ústí nad Labem a na distribučních místech.

LIBERECKÝ KRAJ 

LIBERECKÝ ZPRAVODAJ

Liberecký zpravodaj je měsíčník, obsahově zaměřený na obyvatele města Liberce. V jednotlivých vydáních naleznete pravidelné rubriky o dění ve městě, novinky z politiky, kulturní a sportovní přehled, rozhovory se zajímavými osobnostmi a další zajímavosti.

Liberecký zpravodaj vychází pravidelně na 24 stranách, do kterého zajišťujeme pro vydavatele Město Liberec inzerci.

Liberecký zpravodaj je pravidelně každý měsíc distribuován zdarma přímo do schránek obyvatel města Liberce v nákladu 50 000 výtisků.

LÍPA

Magazín Lípa vychází jako převážně nekomerční měsíčník. Je distribuován zdarma v České Lípě a okolí, Novém Boru a okolí, Stružnici, Zahrádkách a Zákupech. Momentálně oslovuje více než 55 tisíc obyvatel nákladem 25 200 výtisků.

Lípa je největší informační médium v regionu. Podporuje kulturní a sportovní dění nejen kulturním kalendářem, ale i recenzemi a rozhovory se zajímavými osobnostmi. Nedílnou součástí jsou i seriály typu Českolipský underground nebo Industrial.

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ 

RADNICE

Radnice je magistrátní týdeník pro obyvatele města Hradec Králové. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky o dění ve městě, lokální informace, kulturní a sportovní servis i praktické informace pro místní obyvatele.

Radnice vychází pravidelně na 8 stranách novinového papíru, z nichž 4 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Radnice je distribuována každý týden zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel města Hradec Králové nákladem 52 000 výtisků.

ECHO

ECHO jsou servisní noviny lokálního charakteru zaměřující se na obyvatele Náchoda, Jaroměře, České Skalice, Nového Města nad Metují, Červeného Kostelce, Broumova a okolí.

V jednotlivých vydáních najdete lokální informace o dění v okrese Náchod, místní sportovní servis a další praktické informace. Noviny ECHO vychází pravidelně na 8–10 stranách novinového papíru, na kterých mohou průběžně jednotliví inzerenti prezentovat své výrobky a služby.

ECHO je distribuováno 3x měsíčně (v prvním, druhém a třetím týdnu) přímo do poštovních schránek obyvatel Náchoda, Jaroměře, České Skalice, Nového Města nad Metují, Červeného Kostelce, Broumova a okolí v nákladu 30 000 výtisků.

TRUTNOVINKY

Trutnovinky přinášejí informační servis z oblasti kultury, sportu, společenských a dalších akcí z trutnovského regionu.

Trutnovinky vycházejí měsíčně v nákladu 5 000 výtisků s minimálním rozsahem 40 stran ve formátu A5.

PARDUBICKÝ KRAJ 

TÝDENÍK PERŠTEJN

Týdeník Pernštejn jsou regionální noviny, obsahově zaměřené na obyvatele Pardubického regionu – Pardubicko, Přeloučsko, Holicko, Chrudimsko, Lázně Bohdaneč a okolí. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v regionu, kulturní a sportovní přehled (fotbal, hokej, basketbal ….) a další praktické informace. Pro zábavu jsou zde křížovky a soutěže o ceny.

Týdeník Pernštejn vychází na 8 stranách novinového papíru a je distribuován na distribuční místa na Pardubicku, Přeloučsku, Holicku, Chrudimsku a všechny knihovny v ramci ČR.

PARDUBICKÁ JEDNIČKA

Pardubická Jednička je zpravodaj pardubické první městské části. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky o dění ve městě, lokální informace, kulturní a sportovní servis i praktické informace pro místní obyvatele.

Pardubická Jednička vychází čtvrtletně na 16 stranách nákladem 10 000 ks výtisků.

KRAJ VYSOČINA

KRAJ VYSOČINA

Kraj Vysočina jsou servisní noviny radničního charakteru zaměřující se na obyvatele Vysočiny.

Součástí novin jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v kraji, kulturní a sportovní přehled a najdete zde i různé soutěže o ceny. Kraj Vysočina vychází pravidelně na 8 stranách novinového papíru, z nichž vnitřní 2 strany mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Noviny Kraj Vysočina jsou distribuovány zdarma každý měsíc přímo do schránek obyvatel Vysočiny v nákladu 231 000 výtisků a jsou rozděleny do 5 mutací.

TŘEBÍČSKÉ NOVINY

Třebíčské noviny jsou tradičním měsíčníkem města Třebíč, obsahově zaměřeným na obyvatele Třebíčska. V jednotlivých vydáních jsou pravidelné rubriky orientované na aktuální dění města Třebíč, kulturní přehled, servisní info, zprávy ze společnosti i informace z místního sportu.

Třebíčské noviny vychází pravidelně na 24–32 stranách novinového papíru, z nichž až 11 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Třebíčské noviny jsou distribuovány každý měsíc zdarma do schránek obyvatel Třebíče a na distribuční místa v nákladu 15 500 výtisků.

ŽĎÁRSKÉ NOVINY

Žďárské noviny jsou tradiční zpravodaj města, obsahově zaměřený na obyvatele Žďáru nad Sázavou. Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o činnosti místního zastupitelstva, o aktuálním dění ve městě, kulturní přehled, servisní info, zprávy ze společnosti i informace z místního sportu.

Žďárské noviny vychází pravidelně na 24 stranách novinového papíru, z nichž až 11 mohou využívat jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

Žďárské noviny jsou distribuovány pravidelně každý měsíc zdarma do schránek obyvatel Žďáru nad Sázavou a na distribuční místa v nákladu 10 200 výtisků.

JIHOMORAVSKÝ KRAJ 

BRNĚNSKÝ METROPILOTAN

Brněnský metropolitan  je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele Brnakterý vychází na 40 stranách křídového papíru. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve kraji, rozhovory se zajímavými osobnostmi, pravidelné tematické stránky, mapuje uplynulý kalendářní měsíc i očekávané události.

Brněnský metropolitan je distribuován každý měsíc přímo do poštovních schránek domácností  v nákladu 210 000 výtisků. 

VESELSKÉ LISTY

Veselské listy jsou informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Veselí nad Moravou. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění z komunální politiky, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

Veselské listy jsou distribuovány každý měsíc přímo do poštovních schránek obyvatel města Veselí nad Moravou v nákladu 5 500 výtisků. Vychází na lesklém časopisovém papíře v rozsahu 20 stran.

OLOMOUCKÝ KRAJ 

NOVINY KRAJE OLOMOUCKO/MOHELNICKO

NOVINY KRAJE OLOMOUCKO/MOHELNICKO jsou informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele Olomouckého krajekterý vychází na 12-24 stranách novinového papíru. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve kraji, rozhovory se zajímavými osobnostmi, pravidelné tematické stránky, mapuje uplynulý kalendářní měsíc i očekávané události.

NOVINY KRAJE OLOMOUCKO/MOHELNICKO jsou distribuovány každý měsíc přímo do poštovních schránek domácností  v nákladu 60 000 ks výtisků. 

NOVINY KRAJE – OLOMOUCKO/MOHELNICKO jsou součástí projektu NOVINY KRAJE MORAVA, který zahrnuje 5 mutací v rámci Zlínského a Olomouckého kraje s celkovým nákladem 280 000 ks výtisků.

On-line verzi zpravodaje NOVINY KRAJE – OLOMOUCKO/MOHELNICKO naleznete v síti internet na adrese https://www.novinykraje.cz/olomoucky/.

NOVINY KRAJE PŘEROVSKO + PROSTĚJOVSKO

NOVINY KRAJE PŘEROVSKO+PROSTĚJOVSKO  jsou informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele krajůkterý vychází na 8-16 stranách novinového papíru. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, pravidelné tematické stránky, mapuje uplynulý kalendářní měsíc i očekávané události. 

NOVINY KRAJE PŘEROVSKO+PROSTĚJOVSKO jsou distribuovány každý měsíc přímo do poštovních schránek domácností  v nákladu 53 000 ks výtisků. 

TÝDEN NA SEVERU

Týden na severu je informační týdeník obsahově zaměřený na obyvatele regionů kolem Šumperka, Hanušovic, Mohelnice a Zábřehu na Moravě.

Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o aktuálním dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní přehled, přečtete si i oznámení, kde lidé blahopřejí svým blízkým vše nej… a pozůstalí vzpomínají na své blízké, nechybí ani křížovka a sportovní přehled.

Týden na severu vychází pravidelně na 16 stranách novinového papíru v nákladu 6 000 výtisků, z nichž až 4 mohou využít jednotliví inzerenti k prezentaci svých výrobků a služeb.

ZLÍNSKÝ KRAJ 

NOVINY KRAJE – SLOVÁCKO

NOVINY KRAJE – SLOVÁCKO je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele okresu Uherské Hradiště. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění v komunální politice, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

NOVINY KRAJE – SLOVÁCKO vychází pravidelně na 12–24 stranách novinového papíru.

 

NOVINY KRAJE – VALAŠSKO

NOVINY KRAJE – VALAŠSKO je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele okresu Vsetín. Součástí novin jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve kraji, rozhovory se zajímavými osobnostmi, pravidelné tematické stránky, mapuje uplynulý kalendářní měsíc i očekávané události.

NOVINY KRAJE – VALAŠSKO vychází pravidelně na 12–24 stranách novinového papíru.

 

NOVINY KRAJE – OTROKOVICKO + KROMĚŘÍŽSKO

NOVINY KRAJE – OTROKOVICKO + KROMĚŘÍŽSKO je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele okresů Zlín a Kroměříž (mimo těchto dvou měst). Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění v regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění v komunální politice, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

NOVINY KRAJE – OTROKOVICKO + KROMĚŘÍŽSKO vychází pravidelně na 12–24 stranách novinového papíru.

 

MAGAZÍN VÁŠ ZLÍN

Magazín Váš Zlín je informační měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Zlína. Součástí časopisu jsou pravidelné rubriky o novinkách a dění ve městě, rozhovory se zajímavými osobnostmi, články z dění z komunální politiky, kulturní a sportovní servis, mapuje i uplynulý kalendářní měsíc.

Magazín Váš Zlín vychází pravidelně na 16–32 stranách novinového papíru.

Magazín Váš Zlín je distribuován každý měsíc přímo do poštovních schránek obyvatel města Zlína v nákladu 37 000 výtisků.

OBELISK

Obelisk je tradiční městský měsíčník obsahově se zaměřující na obyvatele Valašského Meziříčí.

Součástí jednotlivých vydání jsou pravidelné rubriky o aktuálních informacích z města a okolí, rozhovory se zajímavými osobnostmi, okénko z historie, informace ze školství, kulturní a sportovní přehled a další praktické informace. Obelisk pravidelně vychází na 16 stranách běleného papíru.

Obelisk je distribuován ve Valašském Meziříčí a jeho širokém okolí,  a to především v supermarketech, obchodech, trafikách, restauracích, veřejných místech jako jsou úřady, lékařské ordinace, nemocnice v nákladu 6 000 výtisků.

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ 

FRÝDECKO-MÍSTECKÝ PATRIOT

FRÝDECKO-MÍSTECKÝ PATRIOT je měsíčník obsahově zaměřený na obyvatele města Frýdek-Místek a okolí, jimž je v nákladu 26 200 výtisků distribuován zdarma do poštovních schránek. V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění ve městě, rozhovory se zajímavým osobnostmi, nechybí kulturní a sportovní přehled, spousta užitečných informací, soutěže a další zajímavosti z historie i současnosti regionu.

FRÝDECKO-MÍSTECKÝ PATRIOT vychází pravidelně na 16 stranách plnobarevného časopisového papíru.

NOVOJIČÍNSKÝ ZPRAVODAJ

Novojičínský ZPRAVODAJ je radniční měsíčník, obsahově se zaměřující na obyvatele města Nový Jičín.

V jednotlivých vydáních najdete pravidelné rubriky o aktuálním dění, praktické informace, informace ze školství, kulturní přehled a pozvánky na různé akce, sportovní servis a různé soutěže o ceny. Novojičínský ZPRAVODAJ vychází pravidelně na 16 stranách lesklého časopisového papíru.

Novojičínský ZPRAVODAJ je distribuován každý měsíc zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel města Nový Jičín v nákladu 10 900 výtisků.